În urmă cu vreo trei săptămâni scriam un articol intitulat „Urșii mobilizează municipalitatea câmpineană să ia măsuri urgente!”.
Astă seară, primarul municipiului, Irina Mihaela Nistor a anunțat că un urs tocmai a fost prins! Dar nu oriunde, ci… în vecinătatea Școlii de Poliție, animalul urmând a fi relocat.


