Imediat dupa terminarea conferintei de presa a celor de la Barcelona, prilejuita de amicalul de aseara, cu Dinamo, la hotelul radisson a avut loc o intalnire intre fostii si actualii actionari ai lui Dinamo.
Nicolae Badea, Dragos Savulescu, Ionut Negoita (actualii) s-au vazut cu Cristi Borcea (iesit din postura de om cu parti sociale la clubul din Soseaua Stefan cel Mare), de fata fiind prezent si Giovani Becali, si el candva actioar al "cainilor".
Acestia au etalat adevarate bijuterii pe 4 roti, majoritatea Mercedes, cea a lui Badea epatand prin culoare, o limuzina de culoare bej, in vreme ce Savulescu printr-o masina de teren turbo.
