Primaria Municipiului Ploieşti, prin RATP, anunta publicul calator ca in perioada 26.01-31.01.2012, in mod experimental, ruta traseului 444 – Mimiu –Bariera Bucuresti si retur, se va prelungi pana la Gara de Sud.
Pentru cei interesati imbarcarea se va face la Coreco Sud, iar debarcarea la BIG.
