„Cu bucurie vă anunțăm că următorii elevi:
Martin Theodora (cls a IX-a G – prof Țuțuianu Alina),
Marin Mihaela (cls a X-a F – prof Mușat Mariana),
Lupu Yasmina ( cls a X-a A – prof Georgescu Venera) și
Ștefan Rareș (cls a X-a E – prof Georgescu Venera)
s-au calificat la etapa națională a Olimpiadei de Biologie!
Este o realizare remarcabilă, care reflectă atât munca și pasiunea lor, cât și sprijinul pe care îl primesc din partea școlii!”
Este acesta mult mai mult decât un mesaj din partea conducerii CN „Ion Luca Caragiale”. Este o nouă confirmare a valorii elevilor și cadrelor didactice care consacră acest colegiu drept o familie a performanțelor (da, la PLURAL!)
FELICITĂRI TUTUROR!

