„Îl felicităm pe elevul Grigore Nicola de la clasa a 6-a G care a obținut sâmbătă, la Cupa Ken Academy, locul 1 individual la kumite avansați masculin U14, +55 kg și locul 2 la echipe.
Turneul s-a desfășurat în Chiajna, județul Ilfov sub egida Federației Române de Karate.
Felicitări, Nicola, pentru toate rezultatele deosebite din acest an și mult succes la Cupa României Interstiluri care urmează in iunie la Ploiești!”
Mesajul vine azi din partea conducerii Colegului Național „Mihai Viteazul”.
FELICITĂRI!!!

