La mareeeee… (înălțime), la soare… „blanao” se răsfață și e…o dulceață de… vulpe!
ASTA e imaginea dimineții la Stația Meteo de la Vf Omu, cu una dintre celebele vulpițe care s-a învățat să ia cina aici, prin generozitatea meteorologilor.
Asta așa, de duminică, de-un zâmbet și pentru bucuria de a avea așa munți de-un farmec unic!
Foto: Sergiu Olteanu

